Sousedé
(1/21)
dsc-0544.1666620737.jpg
2 190 000 Kč
ID nemovitosti:N97237
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:45 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Malých bytů je v Šumperku jako šafránu, nadále totiž mizí z nabídek realitních kanceláří jako pára nad hrncem. Dnes pro vás máme zajímavou nabídku bytu o dispozici 1+1 v žádané lokalitě na Fibichově ulici v Šumperku.

Byt v DV s možností převodu do osobního vlastnictví se nachází v jednom ze 4 revitalizovaných panelových věžáků na ulici, konkrétně je to ten růžový. Najdete ho v 7.NP a celý je orientován na východ. Taky s ohledem na tuto skutečnost můžete očekávat nízké náklady na provoz, měsíčně je to 1.800 Kč + spotřeba elektřiny a plynu (na vaření). Byt je v původním udržovaném stavu, má plastová okna a a jeho velkou výhodou je fakt, že má k dispozici hned 2 lodžie (3,2 a 3 m2), větší nekrytou a menší zasklenou, kterou můžete využívat i při nepříznivém počasí. Výhled na centrum města stojí rozhodně taky za to. Za pozornost stojí také možnost užívat předsíň společnou pro 3 byty, domů se dostanete jedním ze 2 výtahů a k dispozici je také sklep.

Lokalitu netřeba dlouze představovat, z Fibichovy ulice je to pár kroků do zmíněného srdce Šumperka, veškerou občanskou vybavenost máte téměř v dochozí vzdálenosti a zaparkujete si přímo před panelákem.

Byt je vhodný pro jednotlivce nebo mladý pár. Investory by mohlo zajímat i to, že je byt aktuálně obsazen stabilním a bezproblémovým nájemníkem, který má zájem v nájemním vztahu pokračovat. Více informací vám rádi sdělíme na prohlídce, kde také probereme otázku financí a celý proces prodeje. Zavolejte a domluvte si svůj termín. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97237.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97237
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
45m2
Plocha lodžie
6m2
Patro
7
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Chládková
Mgr. Veronika Chládková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé