Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
790 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N78491
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:35 m2
Datum vložení:13. května 2018
Datum aktualizace:13. května 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví v panelovém domě,1+1 v Ostrově, 1.NP, celková výměra 35 m2. Byt je po vkusné kompletní rekonstrukci, nové rozvody elektro, voda, odpady, nové štuky, dveře, nově vyzděné jádro, pěkná nová koupelna se sprchovým koutem, nová kuchyňská linka, okenní žaluzie... Dům prošel celkovou revitalizací. V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, školka, nákupní centrum, pošta...). V dosahuje je též klidová zóna Borecké rybníky. K bytu náleží sklep.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78491.

Základní údaje

ID nemovitosti
N78491
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Bc. Lada Budinská
Ing. Bc. Lada Budinská
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.