Sousedé
(1/22)
dji-0012-hdr.1671206464.jpg
6 400 000 Kč
ID nemovitosti:N97978
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:142 m2
Podlahová plocha:115 m2
Datum aktualizace:15. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji atypický, loftový, komfortně zrekonstruovaný byt s dispozicí 3+1+loft o užitné podlahové ploše 115 m² + 27 m² loft, který se nachází v klidné okrajové části obce Bakov nad Jizerou - ZVÍŘETICE. Zvířetice jsou malá vesnice v okrese Mladá Boleslav, která je součástí města Bakov nad Jizerou. Nachází se 2,4 kilometru západně od Bakova nad Jizerou a 12 km od okresního města Mladá Boleslav ve Středočeském kraji. Jedná se o prodej jednoho ze tří bytů zděného/patrového/rodinného domu, který prošel kompletní rozsáhlou rekonstrukcí, dokončenou v roce 2020. Každá bytová jednotka je předmětem prohlášení vlastníků a má i své výhradní využití pozemku, kde má budoucí majitel možnost pro svou potřebu vybudovat parkovací stání, venkovní altán, užitkovou zahradu a podobně. Dům, jako celek, působí velice harmonicky i díky vkusnému zařízení, klidně a útulně. Nynější majitelka nemovitosti zde vybudovala ojedinělý koncept propojující myšlenku tzv.„Hipo-domova“ určený milovníkům koní. Ve své podstatě se spojí vlastní bydlení s volnočasovým zájmem a budoucí majitel bytové jednotky má možnost ustájení koně ve vlastní režii, kdy si řeší náklady s obstaráváním péče. Tato myšlenka však není podmínkou koupě, jen se zde nabízí možnost jejího využití. Celý dům, včetně pozemků, je oplocen a pro každou jednotku má samostatný vstup. Dispozice nabízeného bytu: v 1.NP/přízemí se nachází přední vchod, kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchou, sanitární technikou a WC, druhá koupelna (WC, umyvadlo, příprava na vanu, sprchový kout a pračku), zadní vchod. Kuchyň disponuje navíc loftovým prostorem (výstup po mlynářském schodišti-železná konstrukce industr.stylu) a navíc je zde připravena pro výrobu kompletní nová kuchyně zn.ORESI na míru, včetně jídelní sestavy, zahrnuta v ceně za nemovitost. Z obývacího pokoje vede schodiště do patra/2.NP, kde naleznete 2 obytné místnosti a šatnu půdního charakteru s dřevěnými trámy, jenž lze zavřít dvoudílným masivním poklopem. Dům je napojen na veřejný vodovod a má svou vlastní ČOV, vytápění řešeno elektrickými přímotopy. Podlahovou krytinu tvoří dlažba a lino. Celkové měsíční režijní náklady – zálohy - bytu při spotřebě elektřiny, vody a na údržbu jsou nyní 7.300,-Kč/měsíc, energet. náročnost domu je v kategorii C. Poloha domu/lokalita vám zajistí velmi klidné bydlení s nedalekou kompletní občanskou vybaveností okolních měst. Doporučuji prohlídku, nemovitost vás jistě nadchne. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97978.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97978
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
142m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Blanka Melicharová
Blanka Melicharová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé