Sousedé
(1/10)
bunkr-karvina-03102020-131833.1623691516.jpg
500 000 Kč
ID nemovitosti:N100623
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Datum aktualizace:29. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Tak co? Chcete mě ?

Jsem kryt civilní ochrany pod jedním panelákem v Karviné a mám 84m²!
Jako jeden z mála krytů v česku, mám zprovozněnou vzduchotechniku, proto se nemusíš bát, že se udusíš. Na dlouhé zimní večery, je tady i topení.

V mých prostorech se dá realizovat spousty věcí.

Fantazii se meze nekladou a jsem otevřený všemu... Můžeš si ze mě udělat klidně mučírnu a inspirovat se filmem 50 odstínu šedi, ale jsou zde i další jiné zajímavé možnosti.

Znáte například ,,terapii tmou“? To prostě někdo zaplatí za to, že ho u mě zavřete na pár dní a on asi medituje nebo tak něco... Každopádně zavírat byste měli pouze jen ty, kteří za to zaplatí a opravdu to chtějí.

Nebo co třeba taková ta místnost, která se vybaví a lidé platí za to, že všechno rozmlátí? Kdo by nechtěl rozmlátit například kancelář a ulevit si tak od pracovního stresu, žejo... Každopádně tohle by u mě taky šlo.

Samozřejmě jsou i standardnější věci, které by se daly u mě zrealizovat jako třeba party místnost na krátkodobé pronájmy. Trošku si to tady zútulníte, dáte si sem výčep, gauč, telku, postel a lide si mě na den pronajmou...

No nebo si tady prostě klidně schovej konzervy a buď připraven na apokalypsu... Klidně si ze mě udělej i byt a buď schovaný před všemi netopýre... Místo oken ti dovolím na mé zdi dát LED panely a můžeš meditovat u výhledu třeba na pláž nebo na nějakou sexy ženskou/chlapa.

Sice toho je daleko více, co se u mě dá dělat, ale to bych psal týden, takže se zeptám ještě jednou. Chcete mě? Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100623.

Základní údaje

ID nemovitosti
N100623
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
84m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Kasparek
David Kasparek
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2023 Sousedé